کد خبر: 724715 A

آیت الله علی اسلامی:

نماینده استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: ایجاد ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی از نقشه‌های دشمنان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، آیت الله علی اسلامی امروز سه شنبه در دیدار با استاندار قزوین اظهارداشت: اقتدار و عزت ایران اسلامی مرهون امام راحل، شهدا و همه ایثارگرانی است که برای اعتلای انقلاب اسلامی تلاش کردند و از سرمایه های خود گذشتند.

وی بیان کرد: در هیچ دوره ای ایران مانند عصر کنونی صاحب عزت و عظمت و اقتدار و سربلندی نبوده به همین دلیل استکبار تلاش می کند این افتخار را زیر سوال ببرد.

آیت الله اسلامی یادآورشد: در دوران ستم شاهی سردمداران حکومتی هیچ اختیاری نداشتند و بدون اجازه آمریکا حق هیچ کاری نداشتند و استقلال امروز ایران برای استکبار گران تمام شده است و تاب تحمل آن را ندارند.

امام جمعه تاکستان با اشاره به دستاورهای سیاسی، فرهنگی و نظامی و علمی پس از انقلاب اظهارداشت: به برکت نظام جمهوری اسلامی و ایجاد شرایط و بستر مناسب در همه عرصه ها و تحقق مردم سالاری دینی با تلاش دانشمندان و نیروهای مسلح کشور، اقتدار نظامی ایران سرآمد است.

وی اضافه کرد: در شرایط که پیش از انقلاب فقط ۴۵ کیلومتر بزرگراه داشتیم و بسیاری از شهرها و روستاها از تسهیلات زیربنایی محروم بودند امروز هزاران کیلومتر ازاد راه و بزرگراه داریم و اکثر روستاها از آب و برق و گاز و مخابرات برخوردارند.

نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری یادآورشد: امروز دشمن تلاش می کند تا با تشدید مشکلات اقتصادی و ایجاد نارضایتی در میان مردم، نظام را ناکارآمد جلوه دهد لذا باید هوشیار باشیم و این نقشه را خنثی کنیم.

امام جمعه تاکستان افزود: از مدیران انتظار داریم عزم خود را برای خدمت صادقانه و همه جانبه به مردم جزم کنند تا رضایت مردم جلب شود.

استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر