کد خبر: 723667 A

در سومین روز دهه فجر انجام شد؛

پایگاه امداد و نجات جاده‌ای سه راهی دانسفهان با حضور استاندار قزوین افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر، پایگاه امداد و نجات جاده ای سه راهی دانسفهان از توابع شهرستان بوئین زهرا روز یکشنبه با حضور زاهدی استاندار قزوین ، فرماندار و بخشدار این شهرستان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان بوئین زهرا  افتتاح شد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در مراسم افتتاح این پایگاه گفت: پایگاه امداد و نجات بین شهری سه راهی دانسفهان در زمینی به مساحت  2450 مترمربع و زیربنای 460 مترمربع در دو طبقه و با 15 میلیارد ریال اعتبار در مدت زمان 28 ماه با مشارکت بخش خیری ساخته شده است.

حسن آصفی افزود: احداث ساختمان پایگاه امداد و نجات جاده ای سه راهی دانسفهان تا مرحله پایان اسکلت و سقف توسط خیرین، آقایان حمدالله فصیحی و روح الله قموشی ساخته شده است.

وی ادامه داد: ساخت این پایگاه از سال 95 با اعتبارات ریاست جمهوری آغاز شده و در ادامه با کمک اعتبارات ملی مرکز و استان تکمیل شده است.

آصفی تصریح کرد: خدمات این پایگاهها به صورت شبانه روزی است و با هدف خدمات رسانی به مسافران حوادث و سوانح جاده ای ساخته شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان اظهار داشت: در این ایام ساختمان پایگاه امداد و نجات جاده ای محمدیه در شهرستان البرز ، پایگاه امداد و نجات جاده ای آبیک در بخش مرکزی این شهرستان و همچنین مرکز ارتوپدی فنی و توانبخشی این جمعیت با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کل کشور و دیگر مسئولان افتتاح می شود.

امداد و نجات پایگاه امداد و نجات جاده بوئین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر