کد خبر: 723659 A

زاهدی مطرح کرد:

استاندار قزوین گفت: امروز مردم 455 روستای استان قزوین از نعمت گاز برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عبدالمحمد زاهدی در جمع مرم شهر ارداق شهرستان بوئین‌زهرا اظهار کرد: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی بهره‌مندی مردم استان قزوین از نعمت گاز صفر بوده که امروز مردم 455 روستای استان از این نعمت برخوردار هستند. جمعیت بهره‌مند از آب لوله‌کشی در استان قزوین پیش از انقلاب 12 درصد بوده که امروز به 91.2 درصد رسیده است.

استاندار قزوین ادامه داد: پیش از انقلاب اسلامی، بهره‌مندی مردم روستاهای استان قزوین از برق، انگشت‌شمار بوده اما امروز 87 درصد جمعیت روستایی و 99.9 درصد جمعیت شهری استان قزوین از نعمت برق برخوردار هستند.

زاهدی اضافه کرد: اگر از سلیقه سیاسی استفاده کنیم و بیان کنیم دولت‌ها در 40 سال کاری نکرده‌اند به نوعی ناکارآمد جلوه دادن بخشی از عمرنظام است و کسانی که بر طبل ناامیدی می‌کوبند، در واقع به همان خواسته دشمن دامن می‌زنند.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات به عملکرد ما مسؤولان بازمی‌گردد، بخشی هم به زیرساخت‌های اقتصادی ارتباط دارد و بخشی هم وابستگی به نفت مرتبط است که هنوز نتوانسته‌ایم این مشکل را حل کنیم.

این مسؤول تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی، یک نظام دینی و اسلامی است و در شرایطی پیروز شده که بلوک‌های شرق و غرب دین را افیون توده‌ها ذکر می‎‌کردند و این القا وجود داشت که نظام تکیه بر دین ناکارآمد است که تاکنون موفق به تحقق این موضوع نشده‌اند.

استاندار قزوین افزود: از اردیبهشت ماه سال 58 تحریم علیه ایران اسلامی گاهی کمتر و گاهی بیشتر وجود داشت و شرایط سخت دافع مقدس را با توجه به تحریم که وجود داشت، پشت سر گذاشتیم.

زاهدی ادامه داد: امروز مشکلات اقتصادی بر اقشار کم‌درآمد فشار بیشتری وارد می‌کند که مجموعه تلاش دولت و انقلاب تامین نیازهای اساسی مردم است.

وی اضافه کرد: به‌رغم میل باطنی دشمنان مبنی بر ندیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، امروز شاهد این هستیم که مردم  ومسؤولان جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار می‌کنند و در 22 بهمن این موضوع پررنگ‌تر جلوه خواهد کرد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: با توجه به وجود مشکلات و کمبودها، با شهدا، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پیمان بسته‌ایم که از نظام، کیان ملت، استقلال و عزت کشور دفاع کنیم. با وحدت، همدلی و انسجام می‌توانیم بر مشکلات فائق آییم.

استان قزوین برق گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر