کد خبر: 723632 A

در مراسمی؛

نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای بانوان شهرستان البرز برپا شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، در مراسمی با حضور علیرضا وارثی مدیرکل بهزیستی استان قزوین، رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز و دیگر مسؤولان، نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای بانوان شهرستان البرز برپا شد.

علیرضا وارثی مدیرکل بهزیستی استان در بازدید از این نمایشگاه، با اشاره به وجود پنج غرفه برای زنان سرپرست خانوار  و معلول تحت حمایت بهزیستی در این نمایشگاه اظهار کرد: غرفه‌ها در راستای عرضه محصولات خانگی و سبزینه، چرم‌دوزی، فرش‌بافی، سرویس آشپزخانه و خیاطی  اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به طرح توانمندسازی اقتصادی جامعه هدف بهزیستی افزود: این نمایشگاه در راستای معرفی و حمایت از محصولات و تولیدات با کیفیت زنان توانمند و کارآفرین شهرستان البرز برپا شده است.

این مسؤول ادامه داد: حمایت از اشتغال زنان سرپرست خانوارعلاوه بر اینکه از ایجاد آسیب ‌ای اجتماعی پیشگیری می‌کند،  منجر به سوددهی و ارتقای سطح زندگی این قشر از جامعه می شود.

مدیرکل بهزیستی استان قزوین اظهار امیدواری کرد که مسؤولان دستگاه‌های اجرایی از این نمایشگاه بازدید داشته باشند تا از فعالیت زنان سرپرست خانوار و کارآفرین شهرستان حمایت شود.

به گزارش ایلنا،  نمایشگاه عرضه تولیدات زنان روز یکشنبه ۱۴ بهمن برپا شده و تا پنجشنبه ۱۸ بهمن  ماه در ورزشگاه یادگار امام  واقع در بلوار معلم شهر الوند برپا و برای بازدید عموم آزاد است.

زنان خیاطی فرشبافی چرم‌دوزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر