کد خبر: 723214 A

طاهرخانی خبر داد:

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین گفت: نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی از ۱۵ بهمن در قزوین برگزار می‌شود.

هادی طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهارداشت: دهه فجر، میلاد نوین امتی است که در تاریخ بشری، یکی از شورانگیزترین، عمیق ترین و زیباترین تحولات حماسه آفرین را بر مبنای ایمان و بر محور رهبری آفریده است.

طاهرخانی افزود: با عنایت به فرارسیدن چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی همزمان با نمایشگاه شهر و روستا، سوغات و صنایع دستی با همکاری شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین و ستاد دهه فجر استان از ۱۵ لغایت ۱۹ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: فرمانداری ها، بخشداری ها، شهرداری ها و برخی از دستگاههای اجرایی استان در این نمایشگاه حضور دارند و بخشی از فعالیتهای خود را ارائه خواهند کرد.

طاهرخانی گفت: تعمیق باورها، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و اندیشه های والای امام خمینی (ره)، معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی همزمان با نمایشگاه شهر و روستا، سوغات و صنایع دستی در مدت برگزاری از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین واقع در انتهای بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما برای بازدید علاقمندان و عموم مردم دایر است.

انقلاب سوغات صنایع دستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر