کد خبر: 722096 A

در آیینی با حضور محمدرضا مودودی معاون وزیر و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران از 36 واحد تولیدی و صنعتی برتر استان قزوین تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، در این مراسم که روز چهارشنبه در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار شد از سه واحد ملی و 2 مدیر دستگاه اجرایی که برای ارتقای صادرات استان زحمت کشیده اند تقدیر شد.

در ادامه این مراسم رضا نیک روشت مدیر کل گمرک استان،محمود صارمی مدیر کل استاندار استان قزوین و علی اکبر کبیری معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای همراهی با بخش خصوصی و حمایت از فعالان تولید و صادرات تجلیل شدند.

همچنین در این مراسم از مهدی عبدیان مدیرعامل شرکت صنعت پلاست آبیار، عبدالله هاشمی مدیرعامل کابل سازی افق البرز و حمزه شهیدی مدیرعامل فارکو شیمی به عنوان برگزیدگان ملی قدردانی صورت گرفت.

در ادامه مراسم از مهدی بخشنده از بازرگانی بخشنده، غلامحسین جعفرزاده از شرکت کشت و صنعت طلاچین، مجید لطفی از شرکت بازرگانی کوشا صنعت پارسا، بابک اجلال از شرکت پتروزیست البرز، نصرالله ایزدپناه از شرکت صنایع هفت الماس، محسن گل پور از شرکت مواد مهندسی مکرر، جوزپه کارلا از شرکت نستله ایران، محمدرضا محمدی از ثامن مهران گستر، مهرداد احمدی از شرکت پاکنام، محسن مبارکی از بنیان شیمی کالا، علیرضا پازوکی از شرکت شیمیلیا قزوین و داود عابدی از شیمیایی بهداش تجلیل شد.

همچنین از محمد عالمی از گروه صنعتی پاکشو، محمد ابوبکر از زرین تاک آریا، جلال فتحی از آرتا نقش تاک، داود پوراسمعیل از شرکت شمس آذر، مرتضی ضابطی از شرکت صنایع فردان آریان، مهدی جباری از شرکت بازرگانی فانوس دشت تجارت، محسن آهنگریان از شرکت نفیس نخ، رامین امیدوار از شرکت کاشی پارس، سید محمد موسوی از گروه بهداشتی فیروز، جعفر شیوزی از شرکت آرد ماشین، بهروز اسماعیلی از فولاد اتحاد تاک، رسول توکلی خو از شرکت شیشه لیا، علیمردان علایی از شرکت تولیدی شوفاژکار، مجتبی شهرام یار از شرکت توسعه بازار راسن،مهدی حاجی بابا از شرکت رزیتان، ایرج فضیلت فرجی از شرکت پل فیلم، زهرا کولوبندی از شرکت پارس حیان، مهرداد مومنی از شرکت نفیس شیشه، غفار محمدزاده از شرکت زنجان برنز، منوچهر آزادمنش از شرکت ایران استابلایزر و سید احمد میرجعفری نظری از شرکت تولیدی ایران چوب تقدیر به عمل آمد.

 

استان قزوین ایران تجارت گمرک معاون وزیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر