کد خبر: 720776 A

نخستین خبر داد:

شهردار محمدیه بودجه پیشنهادی ۶۸ میلیارد تومانی سال آینده را به شورای اسلامی شهر تقدیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، در جلسه شورای اسلامی شهر محمدیه که یکشنبه شب با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی، مدیران واحدهای مختلف شهرداری محمدیه در صحن شورا برگزار شد شهردار محمدیه لایحه بودجه پیشنهادی سال ۹۸ شهرداری را تقدیم شورا کرد.

مریم نخستین شهردار محمدیه در این جلسه با بیان اینکه شهرداری محمدیه با توجه به شرایط اقتصادی موجود در کشور از شرایط نسبتا مناسبی برخوردار است اظهارداشت: خوشحالیم در شهری خدمتگذاریم که بهترین شهروندان و مسئولان را دارد و همکاری در سطح بالایی است و این تعامل موجب شده با توجه به زیرساخت ها و بسترسازی مناسب و همسویی مسئولان شهری بخصوص اعضای شورا در پیشبرد اهداف برنامه های شهرداری، شهر محمدیه شاخص باشد.

شهردار محمدیه در ادامه به بودجه پیشنهادی سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: بودجه پیشنهادی سال ۹۸ این شهرداری به مبلغ  ۶۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بسته شده که از این مبلغ حدود ۶۸.۸ درصد به بخش عمرانی و ۳۱.۵ درصد به هزینه های جاری اختصاص داده شده است.

نخستین تصریح کرد: از مبلغ یادشده ۲۱ میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان جاری، مبلغ ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در بخش اداری و مبلغ ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان نیز در بخش خدمات شهری پیش بینی شده است.

پروژه های عمرانی در شهر عادلانه اجرا می شود

شهردار محمدیه افزود: پروژه های عمرانی بر اساس عدالت محوری تعریف شده و اکثر آنها در سال ۹۷ در روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) افتتاح شده و به بهره برداری خواهد رسید و همان روز نیز پروژه هایی که برای سال ۹۸ تهیه شده کلنگ زنی خواهد شد.

نخستین بیان کرد: دراجرای پروژه های عمرانی بیشتر به مسائل اساسی و اصولی شهر توجه شده و تلاش کرده ایم عدالت اجتماعی در همه نقاط شهر رعایت شده و پروژه ها در همه جا اجرایی شود.

شهردار محمدیه گفت:چند پروژه اساسی و مورد نیاز شهری که برای سال آینده در بودجه دیده شده احداث پل امام علی (ع)، احداث جاده دسترسی مهرگان به قزوین و پروژه پارک درون شهری و همچنین پارک بانوان در مهرگان است که امیدواریم با احداث آنها رضایت مردم جلب شود.

علی کاظمی رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه نیز در این جلسه اظهارداشت: پروژه های خوبی در آینده نزدیک در این شهر به بهره برداری خواهد رسید و با تلاش شهردار محمدیه و دیگر همکاران پرتلاش در شورای اسلامی شهر با توجه به وضعیت اقتصادی و درآمدی مردم

وی بیان کرد: در افزایش تعرفه ها به درآمدهای مردم توجه شده و در نهایت شورا به این نتیجه رسیده که در بخشی از تعرفه های عوارض شهرداری که به زندگی مردم و اصناف ارتباط دارد افزایشی نداشته باشیم ولی در بخش های پردرآمد و مناطقی که تولید زباله و ساخت و سازها زیاد است تا ۲۰ درصد افزایش را پیش بینی کرده ایم.

 

بودجه شرایط اقتصادی شورای اسلامی شهر شهرداری لایحه بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر