کد خبر: 717646 A

با حکم مونسان؛

طی حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، علیرضا خزائلی به عنوان سرپرست جدید میراث فرهنگی استان قزوین معرفی و منصوب شد.

به گزارش ایلنا، طی‌حکمی از سوی علی‌اصغر مونسان رئیس‌سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، علیرضا خزائلی به‌ عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین معرفی  و منصوب شد.

در بخشی از این حکم خطاب به خزائلی آمده است: اجرای برنامه‌های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری برنامه‌ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل‌ها و رستوران‌های سنتی و بین‌راهی، ایجاد و احداث بازارچه و فروشگاه‌های صنایع دستی، حفظ و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی تاریخی، ارتقا سطح مهارت‌های علمی و عملی پرسنل و استفاده حداکثری از بخش خصوصی و بهره‌گیری از توان تخصصی صاحب‌نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه‌های ستادی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه‌های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که انتظار می‌رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

به گزارش ایلنا،  علیرضا خزائلی سرپرست جدید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین از سال‌ 83 تا 93 مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین بوده است.

پس از ماجرای وقوع تخلفات در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین و بازداشت برخی از مسئولان این اداره کل و بررسی تخلفات در دستگاه قضایی، خزائلی به عنوان سرپرست این اداره کل معرفی و مشغول به کار شده است.

استان قزوین بخش خصوصی دستگاه قضایی صنایع دستی و گردشگری تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر