کد خبر: 711534 A

مدیر کل سیاسی استانداری قزوین:

فضلی مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین :افرادی که در فرمانداری و بخشداری خدمت می کنند نماینده مردم در دولت تدبیر و امید هستند و بدون نظر مردم نمی توان فکر وتصمیم گیری کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، جلسه اتاق فکر شهرستان قزوین با حضور شفیعی سرپرست فرمانداری قزوین، فضلی مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، افلاطونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشداران شهرستان ونمایندگان بخش ها برگزار شد. 
 
فضلی در این جلسه گفت :پیشرفت و توسعه به سرمایه انسانی احتیاج دارد. ایشان ادامه داد؛ افرادی که در فرمانداری و بخشداری خدمت می کنند، نماینده مردم در دولت تدبیر و امید هستند و بدون نظر مردم نمی‌توان فکر وتصمیم گیری کرد.
 
فضلی تصریح کرد :اتاق گفت و گو باید از ۳ گروه، نخبه اقتصادی، سیاسی و صاحبان اندیشه تشکیل شود و زمانی در یک جامعه پیشرفت و توسعه محقق می شود که این سه گروه به فهم مشترک و اتفاق نظر رسیده و در یک مسیر حرکت کنند.
 
در ادامه این جلسه شفیعی سرپرست فرمانداری قزوین اظهار داشت : اتاق گفت و گو بستر مناسبی برای بررسی و اولویت‌بندی نیازها در زمینه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است و زمینه سازی برای بهره‌مندی از ایده‌های نوآورانه نخبگان است.

 

انتخابات جامعه دولت سرمایه نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر