کد خبر: 710242 A

صالحی تاکید کرد:

سرپرست دفتر امور شهری و روستاهای استانداری قزوین گفت: با توجه به وجود تنگناهای موجود، پروژه های شهری باید با احتیاط و مدیریت خاص احداث شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، صالحی در مراسم معارفه شهردار جدید شهر آبیک اظهار کرد: شورای شهر آبیک باید انحصارگرایی و فردگرایی را کنار گذاشته و از نظرات فرهیختگان شهرستان آبیک در امور شهری استفاده کند.

وی افزود: مالیات بر ارزش افزوده، آب باریکه‌ای است که از سوی دولت به شهرداری‌ها تزریق می‌شود که ایجاد درآمد پایدار در شهرداری‌ها ضروری است.

سرپرست دفتر امور شهری و روستاهای استانداری قزوین ادامه داد: از شهردار جدید شهر آبیک درخواست می‌شود نسبت به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام این شهر اقدام کند.

صالحی اضافه کرد: شهردار باید با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در شهر آبیک برنامه ریزی کرده و پروژه های جدید تعریف کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وجود تنگناهای موجود، پروژه های شهری باید با احتیاط و مدیریت خاص احداث شود.

این مسؤول تصریح کرد: با همدلی و انسجام و تعامل شوراها با شهردار و مسؤولان دستگاه‌های مختلف، می‌توان پروژه‌های بسیار خوبی را در شهر آبیک اجرا کرد.

سرپرست دفتر امور شهری و روستاهای استانداری قزوین با اشاره به تبلیغات سوء دشمن و القای ناکارآمدی نظام تاکید کرد: از شوراهای استان قزوین درخواست شده است به دلیل اینکه در نوک پیکان خدمات‌رسانی قرار دارند در دهه فجر نسبت به فضاسازی مناسب شهری اقدام کرده و جشن‌های باشکوهی برگزار کنند و افتتاح پروژه‌ها را به مردم اطلاع‌رسانی کنند.

صالحی افزود: با توجه به اینکه جمعیت شهری 73 درصد و جمعیت روستایی حدود 30 درصد است انتظارات مردم در شهرها افزایش یافته و مدیران شهری باید اقدامات موثرتری انجام دهند.

 

دهه فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر