کد خبر: 710182 A

زاهدی تاکید کرد:

استاندار قزوین در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه بر ضرورت تسریع در روند توسعه خدمات روبنایی در ناحیه شهری مهرگان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عبدالمحمد زاهدی در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر اسلامی محمدیه اظهار داشت: همدلی شوراها و شهردار در پیشبرد برنامه ها اهمیت به سزایی دارد و این واقعیت را در شهر محمدیه شاهد هستیم.

وی در ادامه گفت: محمدیه ویژگی‌های شهرستان شدن را دارد اما در وزارت کشور موانعی وجود دارد که با جدیت پیگیری می کنیم تا به نتیجه برسد.

وی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلات شهر محمدیه تعیین تکلیف شدن ناحیه شهری مهرگان است که باید بتوانیم برای رفع نیازهای آن کمک موثری کنیم تا ساکنانش از نگرانی خارج شوند.

زاهدی گفت: شهرک مهرگان در قزوین شهری جدید و تازه ساخت است و برای حل تمامی مشکلات آن به نگاه ویژه همه مدیران نیاز است.

زاهدی ادامه داد: امیدواریم با احداث جاده دسترسی مهرگان - قزوین ضمن جلب رضایت ساکنان، بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را نیز مرتفع کنیم.

استاندار گفت: توجه به نیازهای ورزشی، فرهنگی، تفریحی و آموزشی در مسکن مهر باید در اولویت قرار گیرد تا بتوانیم بخشی از این مطالبات را پاسخ دهیم.

وی در ادامه گفت : تجهیز ایستگاه‌های آتش نشانی محمدیه و احداث ایستگاه‌های جدید در ناحیه شهری مهرگان با توجه به کمبود‌ها در این زمینه در دستور کار است.

 

 

آتش نشانی اعضای شورای اسلامی شهر شورای شهر مسکن مهر وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر