کد خبر: 709060 A

استاندار عنوان کرد:

استاندار قزوین گفت: کارگروهی ویژه با عضویت دستگاه های متولی برای حل مشکلات مسکن مهر تشکیل شود تا هرچه سریعتر شاهد اتمام این طرح در قزوین باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عبدالمحمد زاهدی در شورای مسکن استان که با حضور مهرآبادی قایم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر در استانداری قزوین برگزار شد، افزود: امیدواریم معاون وزیر راه و شهرسازی با تفویض اختیارات به این کارگروه، مسئولان استان را در حل مشکلات مسکن مهر استان یاری کند.

زاهدی افزود: با تفویض اختیارات لازم از سوی قایم مقام وزیر راه و شهرسازی، کارایی این کارگروه افزایش خواهد یافت و بخشی از مشکلات مجریان و تعاونی های مسکن مهر در استان حل خواهد شد.

استاندار اضافه کرد: در این کارگروه، مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با مسکن مهر، مباحث فنی و حقوقی مطرح شده را پیگیری کرده و راهکارهای حل آنها را ارایه می کنند.

وی گفت: مسکن مهر طرح بزرگی در سطح کشور است که باید مشکلات زیربنایی و فنی آن با مشارکت دستگاه‌های خدمات رسان حل و فصل شود.

استاندار قزوین افزود: اگر برای رفع کمبودها و مشکلات ورزشی، تفریحی، فرهنگی و ... در مسکن مهر اقدام نشود استان در آینده با مشکلات و معضلات اجتماعی مواجه خواهد شد.

 

دستگاه های اجرایی فرهنگی و اجتماعی مسکن مسکن مهر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر