کد خبر: 704141 A

استاندار:

استاندار قزوین با انتقاد از سیاست زدگی در این استان، گفت: فضای سیاسی در قزوین شفافیت لازم را ندارد.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی‌ استانداری قزوین، عبدالمحمد زاهدی در بازدید از مرکز رویان جهاد دانشگاهی تهران و دیدار با حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور افزود: به دلیل سیاست زدگی، همه احزاب و گروه‌های سیاسی تمامیت مدیریت استان را طلب می‌کنند.

وی با اشاره به ضرورت رفع فضای سیاست‌زدگی برای توسعه همه جانبه قزوین و رفع موانع رشد استان از جمله در حوزه‌های علمی و پژوهشی،افزود:‌ در حال‌حاضر برخی از ساختمان‌های دستگاه‌های اجرایی بدون‌استفاده باقی‌‌مانده و بسیاری از‌ سازمان‌ها هم می‌خواهند پژوهشکده راه‌اندازی کنند.

استاندار قزوین با اشاره به پروژه مجتمع فناوری جهاددانشگاهی قزوین گفت: اگر جهاد دانشگاهی احداث این پروژه عظیم را آغاز کند ما قول می‌دهیم آن را به پایان برسانیم.

زاهدی ابراز امیدواری کرد: چون نمی‌توان تمامی فعالیت‌های جهاد دانشگاهی کشور را در قزوین متمرکز کرد حاضریم در مواردی که استعداد و پتانسیل لازم در استان وجود دارد همکاری لازم را با جهاد دانشگاهی داشته باشیم.

استاندار قزوین ادامه داد:جهاد دانشگاهی می‌تواند در استان قزوین در چند زمینه تخصصی وارد شود و اجرای عملیاتی بین بخش علمی، کشاورزی و صنعتی را برقرار کند.

در جریان این دیدار تفاهم‌نامه همکاری بین استانداری و جهاد دانشگاهی منعقد شد.

 

رشد روابط عمومی کشاورزی گروه های سیاسی سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر