کد خبر: 702855 A

عبدالمحمد زاهدی:

استاندار قزوین گفت: مسائل زنان را نباید صرفا محدود به مقوله مدیریت کرد.

به گزارش ایلنا از قزوین، عبدالمحمد زاهدی در آئین معارفه مدیران کل بانوان و خانواده و بازرسی و عملکرد و حقوقی استانداری قزوین افزود: زنان جامعه ما سال‌های اخیر نشان داده‌اند هر مسئولیتی که به آنها محول شده با موفقیت پشت سر گذاشته و با جدیت و پیگیری برنامه‌ها و وظایف خود را به انجام رسانده‌اند.

وی اضافه کرد: انتصاب و انتخاب مسئولان مختلف جزو سخت‌ترین تصمیمات مدیریت ارشد استان است اما نقش‌ها و مسئولیت‌ها همواره در حال تغییر بوده و گریزی از آن نیست.

زاهدی ادامه داد: مسئولیت در واقع به‌معنای مورد سوال قرار گرفتن است و کسانی که در مسئولیتی منصوب می‌شوند همواره باید نسبت به انجام وظایف خود دقیق و هوشیار باشند.

وی با تقدیر از خدمات مدیرکل سابق دفتر بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری گفت: مرادیان مدیرکل جدید این دفتر از مدیران توانمندی است که عملکرد مطلوبی از خود در دوره مدیریت امور بانوان و خانواده استانداری نشان داده و به‌طور قطع در مسئولیت جدید نیز شاهد اثر گذاری وی در این حوزه خواهیم بود.

زاهدی با بیان اینکه جایگاه زنان رو به ارتقا است، گفت: مسائل حوزه بانوان صرفا با انتصاب در مدیریت‌ها حل شدنی نیست و این بلکه در تمام حوزه های فرهنگی،اجتماعی و بویژه حقوقی  باید مسائل و موضوعات این حوزه بررسی و پیگیری شود.

وی در ادامه با اشاره به سوابق ربیعی مدیرکل جدید امور بانوان و خانواده استانداری قزوین، افزود: در اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری باید به روی تمامی بانوان استان با سلایق، گرایش و تفکرات مختلف باز باشد تا با چتر حمایت خود زمینه ارتقای توانمندی زنان و دختران را فراهم سازد.

در پایان این نشست، معصومه مرادیان و صدیقه ربیعی به ترتیب به عنوان مدیران کل بازرسی، عملکرد و حقوقی و بانوان و خانواده استانداری قزوین معرفی شدند.

جامعه خانواده زنان مشکلات معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر