کد خبر: 702629 A

منصور بازدار مطرح کرد:

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش بیان کرد: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی می‌تواند به‌عنوان یک ابزار کارآمد در توسعه حوزه کشاورزی نقش ایفا کند و از ظرفیت‌های این صندوق در استان باید به شکل عالی استفاده شود.

به گزارش ایلنا از قزوین، منصور بازدار مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی بیان کرد: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی، با ایجاد فرصت‌های حمایتی توانسته تامین مالی مناسبی را به همراه داشته باشد و هر زمان که پرداخت تسهیلات حمایتی دولت به تعویق افتاده، صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی ورود یافته است.

بازدار به اهمیت موضوع صادرات حوزه کشاورزی استان اشاره کرد و گفت: راهبرد صادرات در حوزه کشاورزی از اولویت‌های استان است که در همین راستا صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان قزوین می‌تواند با ارائه تسهیلات و حمایت‌های خود  به تحقق این امر کمک کند.

بازدار عنوان کرد: این صندوق در  زمینه تامین سرمایه در گردش بهره‌برداران و کشاورزان برای اجرای طرح‌های عمرانی، توسعه شبکه آبیاری مدرن، داربستی کردن باغات انگور، اجرای طرح‌های دام و طیور، شیلات، فرآورده‌های لبنی و گوشتی در استان ورود یافته و در این امر موفق بوده است.

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان در حال حاضر با 54 تشکل بیش از ۲۷ میلیارد تومان سرمایه دارد که بیش از ۱۴ میلیارد تومان سهم اعضا و ۱۳ میلیارد تومان سهم دولت است.

بخش کشاورزی کشاورزی صندوق حمایت از توسعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر