کد خبر: 701966 A

فرمانده انتظامی استان قزوین مطرح کرد:

فرمانده انتظامی استان قزوین از اجرای ۸۴ مرحله طرح پاکسازی مناطق و محلات آلوده ، در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در ۸ ماهه سال جاری در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از قزوین، سردار مهدی محمودی در این باره اظهار داشت: پلیس قزوین با توجه به اولویت‌های ناجا در مبارزه و مقابله با جرایم و اسقرار نظم و امنیت و ارتقاء احساس امنیت در جامعه از تمام توان و تجهیزات به عنوان متولی نظم و امنیت در جامعه به صورت شبانه روزی تلاش می‌کند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد : در عصر حاضر با توجه به پیچیدگی و تنوع جرایم، موفقیت پلیس با برقراری اعتماد متقابل بین پلیس و مردم به عنوان سرمایه های اجتماعی و همکاری و مشارکت در تامین امنیت خواهد بود.

وی بیان کرد: اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در گرو اشراف اطلاعاتی است و تنویر افکار عمومی و همراه کردن مردم با پلیس در اجرای طرح ها موفقیت‌های بیشتری را رقم می‌زند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: هدف از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده، ایجاد و افزایش ضریب امنیتی و استقرار آرامش و آسایش برای مردم است و پلیس با برنامه ریزی و تدابیر لازم در این زمینه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد.

سردار محمودی اضافه کرد: پلیس قزوین در این راستا در ۸ ماهه سال جاری تعداد ۸۴ طرح در استان اجرا که تعداد ۶۹۷ نفر در زمینه های انواع سرقت، مواد مخدر و ... دستگیر شدند.

وی خاطر نشان کرد: در اجرای طرح‌ها، مقدار ۳۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر، ۲۴ هزار نخ سیگار قاچاق کشف و تعداد ۱۶۲ دستگاه خودرو و ۹۸ دستگاه موتور سیکلت توقیف شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کشف ۱۰ دستگاه موتورسیکلت و ۳ دستگاه خودروی سرقتی، تعداد ۸ عدد باتری خودرو، ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه و ۵۰ کیلوگرم سیم مسی در اجرای طرح‌ها بدست آمد.

سردار محمودی در پایان با اشاره به تاثیر اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در جامعه تصریح کرد: افزایش ضریب امنیت اجتماعی نیازمند همکاری و هم افزایی همه دستگاه ها و آحاد مردم است.

 

استان قزوین تامین امنیت موتورسیکلت امنیت برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر