کد خبر: 237378 A

خانه کارگر استان قزوین؛

تشکیلات خانه کارگر استان قزوین در بیانیه‌ای، ۹ دی‌ ماه ۸۸ را سالروز حماسه جاوید امت ایران اسلامی به ویژه کارگران در حمایت از قانون اساسی دانست.

تشکیلات خانه کارگر استان قزوین در بیانیه‌ای، ۹ دی‌ ماه ۸۸ را سالروز حماسه جاوید امت ایران اسلامی به ویژه کارگران در حمایت از قانون اساسی دانست.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ خانه کارگر استان قزوین در بیانیه خود به مناسبت ۹ دی آورده است: حماسه بی نظیر ملت هشیار و با بصیرت در نهم دی ماه ۱۳۸۸ آشوب های فرصت طلبان کینه توز را خنثی کرد و سدی بزرگ در مقابل بحران آفرینان و آتش افروزان ساخت که مسلما به عنوان برگ زرینی در کارنامه‌اش خواهد ماند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: حضور پرشور و وحدت بخش ملت سلحشور و همیشه در صحنه ایران نقشه‌های چندین ساله معاندان را نقش بر آب و خنثی کرد و نکته اساسی و محور اصلی این حماسه ماندگار، قانون مداری امت شهیدپرور و مؤمن ایران بود که موجب یأس دشمن و امید دوستداران انقلاب شد.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: امروز در سالروز این حادثه جامعه کارگری در لبیک به آرمان‌های امام راحل و منویات رهبری انقلاب اعلام می‌دارد با بصیرت و هوشیاری و در میدان عمل به قانون اساسی، دیگر اجازه نخواهیم داد، احدی به عزت و آرمانهای انقلاب و شهدای عزیز این کشور تعدی کنند.

در این بیانیه بر نقش بی‌بدیل و اساسی رسانه‌های ارتباط جمعی، رسانه ملی و مطبوعات در روشنگری، بصیرت ‌افزایی و حماسه‌آفرینی‌ ملت فهیم ایران هم تأکید شده است.

آرمان های امام راحل استان قزوین انقلاب ایران ایران اسلامی جامعه دی ماه رسانه قانون اساسی مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر