کد خبر: 207562 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین:

در سال جاری، تا کنون حدود ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک‌های عامل بین بنگاه‌های اقتصادی استان توزیع شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: امسال تاکنون حدود ۷۰۰ میلیارد ریال، تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک‌های عامل بین بنگاه‌های اقتصادی استان توزیع شده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین؛ مسعود بابایی در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان قزوین افزود: این تسهیلات در قالب سرمایه در گردش و یا تامین سرمایه ثابت به منظور رشد فعالیت‌های تولیدی و تکمیل و توسعه واحدهای صنعتی ارایه شده است.

وی اظهار کرد: در نیمه اول امسال، یکهزار و ۵۱۷ میلیارد ریال اعتبارات اشتغالزایی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه برای استان قزوین درنظر گرفته شده بود که اعطای تسهیلات یاد شده از این محل صورت گرفت.

این مسوول گفت: برای دریافت تسهیلات یاد شده، ۷۷ طرح اقتصادی به بانک‌های عامل معرفی شدند که مبلغ مورد نیاز آن‌ها برای گرفتن تسهیلات یکهزار و ۳۰۰ میلیارد ریال بود که از این رقم حدود ۶۰ درصد پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین اظهار کرد: بانک‌های صادرات، سپه، رفاه، ملی و پست بانک برای اعطای تسهیلات یاد شده سهمیه داشتند.

بابایی در ادامه از ابلاغ ارایه ۸۴ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به استان قزوین خبر داد و گفت: بانک‌های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صادرات برای توزیع این اعتبارات اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی یادآور شد: این اعتبارات به آن دسته از متقاضیانی که در حوزه کسب و کار و مشاغل خانگی فعال هستند و برای دریافت تسهیلات بانکی در سامانه حمایت از مشاغل خانگی ثبت نام کرده و طرح‌های آنان توسط دستگاه‌های ذیربط و مرتبط با فعالیت مربوطه پذیرفته شده است، تعلق می‌گیرد.

اداره کل تعاون کار و رفاه استان قزوین اشتغال تسهیلات بانکی رشد کار و رفاه کار و رفاه اجتماعی کسب و کار کشاورزی وزارت تعاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر