کد خبر: 128738 A

در اولین ارزیابی اعتبار بخشی؛

در اولین ارزیابی استانداردسازی و ملی اعتبار بخشی مراکز درمانی بستری که در سطح کشور و بطور هماهنگ توسط وزارت بهداشت‏، درمان و آموزش پزشکی انجام پذیرفت ۲ بیمارستان رازی و تاکستان قزوین با کسب امتیاز بالای ۸۰ به اخذ درجه یک عالی نایل شدند.

ایلنا: مدیر درمان تامین اجتماعی استان قزوین گفت: این مدیریت با ایجاد زیر ساخت‌های لازم و با تشکیل گروه‌های کیفی در هر واحد و در کنار آن آموزش‌های تخصصی همکاران شاغل در جهت افزایش سطح مهارت آنان و ارائه خدمت رسانی بهتر و موثر‌تر و اصلاح و بهبود فرایندهای کاری موفق شد به نتیجه دلخواه خود دست یابد.

محمد صادق بابائی در گفتگو با ایلنا افزود: این رتبه بندی از ۶سطح غیر استاندارد، درجه ۳، درجه، ۲ درجه ۱، درجه یک مثبت و درجه یک عالی تشکیل شده است که این ۲ بیمارستان به اذعان ارزیابان وزارت بهداشت و درمان در ارائه خدمت رسانی در سطح استان از شرایط عالی برخوردار هستند.

بابایی افزود: پیش از این نیز بیمارستان رازی قزوین در استقرار حاکمیت بالینی به عنوان تنها بیمارستان استان در کنار ۴ بیمارستان بر‌تر سازمان تامین اجتماعی کشور در جشنواره حاکمیت بالینی موفق به کسب رتبه بر‌تر کشوری شده بود و دفتر پرستاری آن نیز طی چهار سال گذشته به عنوان منتخب و اول کشوری در بین بیمارستانهای تامین اجتماعی کشور انتخاب شد و کسب این موفقیت جدید نیز برگ زرینی از کتاب موفقیت‌های پی در پی همکاران این مجموعه پرتلاش است.

وی ضمن تقدیر از همکاران مجموعه به‌دلیل ایجاد فضای پر از صمیمیت و همدلی حاکم بر محل کار گفت: این پیروزی‌ها جز در سایه کار تیمی موفق‏، انگیزه بالا، همدلی، آموزش مناسب و ایجاد زیر ساخت‌های لازم حاصل نمی‌شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان قزوین در پایان گفت: مدیریت درمان و تمامی همکاران این مجموعه از هیچ تلاشی در جهت بهبود وضعیت خدمت رسانی به بیماران و افزایش سطح رضایتمندی آنان فروگذار نمی‌کنند و امیدواریم بتوانیم در جهت بهبود وضعیت درمان گام‌های موثری برداریم.

استان قزوین استاندارد بیمارستان تامین اجتماعی خدمت رسانی درمان سازمان تامین اجتماعی مراکز درمانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وزارت بهداشت و درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر