کد خبر: 1141214 A

در پی ارتحال عالم ربانی آیت الله تاکندی، نماینده سابق مردم قزوین، آبیک و البرز، طی پیامی درگذشت این عالم را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، در پی ارتحال عالم ربانی آیت الله تاکندی، نماینده سابق مردم قزوین، آبیک و البرز، طی پیامی درگذشت این عالم را تسلیت گفت.

 در متن این پیام آمده است:

بسمه جلت اسمائه

قالَ اللهُ الحَکیمُ فی‌ کِتابهِ الکَریمِ: وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

ارتحال محنت‌بار عالم سلیم النفس و نیک‌اندیش، اسوه ورع و تقوی، مروج و مبلغ حلال و حرام الهی، شاگرد مخلص مکتب انقلاب و امام(ره)، مرحوم آیت‌الله حاج شیخ علی محمدی تاکندی علیه الرحمه، موجب تأسف و تأثر این‌جانب شد.

فقید سعید خدمتگزاری خلیق، متواضع و  بی‌ادعا و الحق خلف شایسته عالم ربانی‌حاج شیخ علی اصغر محمدی تاکندی قاقازانی(ره) در سیره و روش  بودند و چون پدر گرانقدر خویش اهتمام بسیار در امر مردم‌داری، پرورش طلاب و نشر فضائل اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام داشتند.

گرچه این مجاهد خستگی‌ناپذیر علم و خدمت، در سال‌های پایانی عمر پربرکت خویش مورد بی‌مهری قرار گرفتند اما چون همیشه استوار در مسیر حق‌گویی و آزادگی قدم برداشته و آرمان‌های انقلاب را در سراسر زندگی نصب العین قرار دادند.

فقید فرزانه سرانجام بعد از مدتی کسالت که مزید حسناتش محسوب می‌شود در ایام مبارک ربیع به‌سرای باقی شتافت عاش سعیدا و مات سعیدا.

این‌جانب ضایعه فقدان این عالم پارسا و جلیل‌القدر را محضر خانواده محترم محمدی تاکندی، ارادتمندان و علاقه‌مندان به این شخصیت بزرگ و همچنین مردم متدین قزوین تسلیت عرض می‌‌نمایم و از خداوند سبحان برای این عالم فرزانه غفران و علو درجات را مسئلت دارم.

سیده حمیده زرآبادی

انتهای پیام/
انقلاب بیت عصمت و طهارت خانواده محمدی تاکندی ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر