کد خبر: 1117224 A

مدیر کلینیک‌های ویژه تخصصی و فوق تخصصی استان قزوین گفت: به منظور افزایش فوری ظرفیت بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان شهیدرجائی قزوین، درمانگاه‌ها و خدمات درمانی سرپایی شیفت صبح و عصر این بیمارستان به کلینیک ویژه محمدزاده منتقل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، فریدون شعبانی با اشاره به انتقال خدمات درمانگاه‌های بیمارستان شهید رجایی گفت: به دنبال تصمیم گیری در جلسه اضطراری کارگروه مراقبت و درمان دانشگاه با توجه به حجم بیماران مبتلا به کرونا در پیک پنجم و به منظور افزایش فوری ظرفیت بستری در بیمارستان شهید رجائی قزوین، درمانگاه‌ها و خدمات تخصصی در شیفت صبح و عصر بیمارستان به کلینیک ویژه محمدزاده واقع در منطقه پونک قزوین منتقل شد.

مدیر کلینیک‌های ویژه تخصصی و فوق تخصصی استان قزوین تصریح کرد: بیماران عزیز جهت دریافت خدمات درمانی تخصصی سرپایی می‌توانند از ساعت ۸ تا ۲۰ روزهای شنبه تا پنجشنبه به کلینیک فوق مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: درمانگاه‌ها و خدمات تخصصی منتقل شده، شامل درمانگاه تخصصی و خدمات سرپایی جراحی مغزواعصاب، جراحی عمومی، جراحی ترمیمی، درد و بخش‌های فیزیوتراپی، جراحی سرپایی و پانسمان و بخیه است.

آدرس دفتر مرکزی کلینیک‌ها  قزوین، پونک، بلوار پیروزی، خیابان امیر کبیر۱۲ و تلفن نوبت دهی:  ۰۲۸۳۳۶۹۹۰۲۲ است.

 

انتهای پیام/
استان قزوین بیمارستان درمان رجایی محمد زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر