کد خبر: 1101287 A

درافشانی خبر داد:

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: شهرداری کمترین اجاره بها را از فرهنگسراها دریافت می‌کند و با وجود سرمایه گذاری انجام شده در این مراکز، هیچگونه نگاه اقتصادی به آنها ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری قزوین، محمد درافشانی با اشاره به ویروس کرونا و تعطیلی بخش عظیمی از کلاس های آموزشی، افزود: به محض دریافت مجوز از ستاد کرونا، فرهنگسرای واقع در محله آخوند مجدداً کار خود را آغاز خواهد کرد و خود مردم محلی می توانند برای مدیریت آن روال قانونی را بگذرانند و برنامه های آموزشی و فرهنگی خود را در این مرکز اجرا کنند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین با تأکید بر اینکه در جنوب شهر کمبود زمین وجود دارد، تصریح کرد: برخی مدارس در این بخش از شهر بدون استفاده هستند و برای تبدیل این مدارس به مراکز فرهنگی و ورزشی، نامه نگاری هایی با آموزش و پرورش استان داشته ایم که در صورت موافقت، آماده ایجاد فضاهای فرهنگی و ورزشی در این مدارس هستیم تا مردم این مناطق از آنها استفاده کنند.  

درافشانی در خصوص فقدان استخر در این بخش از شهر نیز گفت: ما برای ساخت استخر نیز زمین نداریم ولی آمادگی داریم با انجام مراحل واگذاری استخر نیمه کاره آموزش و پرورش در این منطقه، آن را کامل کنیم و در اختیار مردم قرار دهیم.

وی با اشاره به نگاه ویژه مجموعه شهرداری به بانوان در پایین شهر، تصریح کرد: بزرگترین پارک بانوان شهر با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در جنوب شهر قرار دارد که این بسیار ارزشمند است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در پایان تأکید کرد: ما نیز برآمده از همین محلات هستیم و دغدغه های مردم را کاملا درک می کنیم.

وی گفت: با نگاه به پروژه های شهری، می بینیم که بسیاری از پروژه ها خوب شهری در همین بخش اجرایی شده است و با این وجود، هنوز هم اعتقاد داریم باید امکانات بیشتری به این مناطق سرازیر شود.

 

انتهای پیام/
آموزش و پرورش استان زمین سرمایه گذاری شهرداری پارک بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر