کد خبر: 1096545 A

در پی نوسانات شدید و قطعی مکرر برق رخ داد؛

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از بروز خسارات سنگین به تجهیزات جایگاه‌های CNG به دلیل نوسانات شدید و قطعی‌های مکرر برق خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، اسماعیل عرشیان گفت: نوسانات شدید و قطعی‌های مکرر برق موجب بروز خسارات سنگین به تجهیزات جایگاه‌های CNG سازمان تاکسیرانی شد و بر اثر همین موضوع،  اینورتر (همسوکنندۀ کمپرسور) جایگاه جمهوری و کابل‌های ورودی جایگاه صیاد شیرازی به طور کامل سوخت.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین ادامه داد: نوسانات و قطعی مکرر برق موجب بروز خسارت و تعطیلی جایگاه به طور موقت می‌شود و تشکیل صف در و ایجاد ازدحام در جایگاه‌های  CNG در این روزها  به این دلیل است.

وی تصریح کرد: از شهروندان و تاکسیرانان ارجمند خواهشمندیم نحوه سوختگیری خود را مدیریت نموده و در ساعاتی که جایگاه‌ها خلوت‌تر است برای سوختگیری مراجعه کنند و همچنین همواره باک بنزین خودروی خود را پر نگه دارند تا مشکلی برای آن پیش نیاید.

عرشیان یادآور شد: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در سطح شهر است که روزانه در حدود 15 هزار خودرو در این جایگاه‌ها سوختگیری می‌کنند.

انتهای پیام/
برق خودرو روابط عمومی شهرداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر