کد خبر: 1093096 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از انعقاد تفاهم نامه جهت راه اندازی هنرستان پسرانه هنرهای زیبا در استان قزوین و آغاز به کار این هنرستان در مهر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و اشاد اسلامی استان، محمد حسن اسماعیلی صبح امروز در مراسم تفاهم نامه راه اندازی هنرستان پسرانه هنرهای زیبا میان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل آموزش و پرورش با اشاره به برنامه ریزی برای راه اندازی هنرستان هنرهای زیبا پسرانه در مهرماه امسال گفت: هنرستان پسرانه هنرهای زیبا با هدف تربیت هنرمند متخصص و متعهد در قزوین تأسیس می‌شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین یاد آور شد: تأسیس یک مرکز آکادمیک مانند هنرستان هنرهای زیبا می‌تواند در تربیت هنرمندان متعهد و توانمند مؤثر باشد و به نظر می‌رسد با استقبال خوب خانواده‌ها و هنرمندان هم روبه رو شود.

وی ابراز کرد: مهم‌ترین موضوع برای راه اندازی هنرستان هنرهای زیبا تأمین فضای فیزیکی مناسب برای هنرستان، تأمین تجهیزات مورد نیاز و تامین نیروی انسانی متخصص است.

اسماعیلی گفت: سال گذشته هنرستان هنرهای زیبا ویژه دختران با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی راه اندازی شد و در حال حاضر بیش از ۵۰ هنرجو در رشته های موسیقی ایرانی و هنرهای نمایشی، مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین خانواده روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر