کد خبر: 1091046 A

خانه مطبوعات استان قزوین با صدور بیانیه‌ای عموم مردم و اصحاب رسانه را برای شرکت در انتخابات 28 خرداد ماه دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، خانه مطبوعات استان با صدور بیانیه‌ای عموم مردم و اصحاب رسانه را برای شرکت در انتخابات 28 خرداد ماه دعوت کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

اینک که کشور ایران اسلامی به دلیل تحریم‌های ظالمانه دشمنان و مستکبران عالم با سختی‌ها و مشکلات اقتصادی عدیده‌ای مواجه است و بیشتر بار این فشار و سختی بر روی دوش دهک‌های پایین جامعه قرار دارد، رسانه‌های معاند و شبکه‌های ماهواره بیشترین تلاش خود را برای مشارکت حداقلی مردم در انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به کار گرفته‌اند.

دشمنان با تمامی تلاش خود از این موضوع غافل هستند که مردم هوشیار، بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی هرگز در مقابل توطئه‌های دشمنان ساکت نخواهند نشست و این بار نیز با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رای برگ زرین دیگری بر افتخارات انقلاب اسلامی خواهند افزود.

مردم ولایی، آگاه و با بصیرت استان قزوین همراه با اصحاب رسانه انقلابی و مومن در پرتو تبعیت و پیروی از رهنمودهای حکیمانه و دوراندیشانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای و به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اجازه نخواهند داد نقشه‌های شوم دشمنان عملیاتی شود و با هوشیاری و اتحاد و مقاومت خود توطئه‌ها و نقشه‌های پلید دشمنان را نقش بر آب می‌سازند.

با توجه به شرایط ویژه کشور و اهمیت این دوره از انتخابات، خانه مطبوعات استان قزوین با دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت رشید، هوشمند، دشمن‌شناس و انقلابی ایران اسلامی برای شرکت گسترده در صندوق‌های رأی و حضور در انتخابات پیش رو دعوت به عمل می‌آورد تا برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری مردم موجب تقویت قدرت نرم نظام اسلامی و اقتدار، آمادگی، اتحاد، همدلی، ولایت‌پذیری و بصیرت مردم ایران در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی شود.

انتهای پیام/
اصحاب رسانه حضور در انتخابات شرکت در انتخابات صدور بیانیه ای مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر