کد خبر: 1089714 A

‌مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین :

‌مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: اگرچه جامعه دارای عقاید و سلایق متفاوتی است اما سعی کردیم شاخصه‌های مقام معظم رهبری را به منظور انتخاب فرد اصلح به مخاطبان خود معرفی کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، حسنعلی اصغری در نشست مجازی با رئیسان آموزش و پرورش و مدیران مدارس که از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس و شبکه شاد برگزار شد، گفت: بنا داریم برنامه محوری، اخلاق مداری و رویکرد علمی به عنوان اصول اساسی در سیستم آموزشی استان با تلاش مجموعه مدیران، معلمان و کارشناسان محقق شود.

‌مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: تلاش کردیم فارغ از مسائل سیاسی، به  موضوعات نگاه علمی‌تری داشته باشیم و اگر امروز دستاوردی داریم ناشی از رویکرد علمی است.

وی به ارائه گزارش از فعالیت‌های مجازی انجام شده در انتخابات توسط آموزش و پرورش پرداخت و خاطرنشان کرد: در راستای مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات، همایش‌های مجازی فصل حضور رأی اولی‌ها، نشست‌های بصیرتی، ویدئو کنفرانس‌های متعدد و مسابقات مجازی برگزار شده است.

این مقام مسئول به نقش و جایگاه رای اولی‌ها در انتخابات اشاره کرده و افزود: حضور  آگاهانه رای اولی‌ها در این انتخابات  یکی از اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش  را در ساحت سیاسی  محقق می‌کند.

وی اذعان کرد: رای اولی‌ها برای اولین بار موفق به مشارکت در سرنوشت سیاسی کشور می‌شوند و در این دوره از انتخابات شاهد حضور ۱۱ هزار دانش آموز برای نخستین بار در پای صندوق‌های رای خواهیم بود.

‌مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ضمن اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته از سوی رسانه‌ها در عرصه انتخابات، بر لزوم نقش آفرینی موثرتر در زمینه تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو تأکید کرد.

 

انتهای پیام/
آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اخلاق انتخابات رسانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر