کد خبر: 1089132 A

رئیس ستاد انتخابات استان عنوان کرد:

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: لازم است ستادهای انتخاباتی ضمن رعایت اخلاق در فضای مجازی نسبت به بهترین شکل ممکن به معرفی کاندیدای مورد نظر خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، منوچهر حبیبی در نشست با رئیسان ستاد تبلیغاتی ریاست جمهوری در استان که پیش از ظهر امروز برگزار شد گفت: انتخابات تکلیفی سیاسی و از ارکان نظام است؛ از این رو دشمن در تمام انتخابات برای ایجاد التهاب در فضای انتخاباتی تلاش می‌کند؛ اما ما مشارکت حداکثری را مدنظر داریم.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین ادامه داد: انتخابات پیش رو از جهات مختلف دارای اهمیت است و فراهم کردن زمینه حضور باشکوه مردم ضرورت دارد.

وی ابراز کرد: قانون‌مندی و رقابت سالم از شاخص‌های مهم انتخابات است و ستاد انتخابات استان در امر انتخابات صرفا قانون را مد نظر داشته و بی طرف عمل می‌کند.

این مسئول سیاسی ادامه داد: وجود فضای رقابت در انتخابات دارای اهمیت است و ستاد انتخابات در راستای ایجاد رقابت سالم عمل می‌کند.

وی عنوان کرد: مردم نیز به دنبال اخلاق در انتخابات بوده و بداخلاقی‌های انتخاباتی را برنمی‌تابند؛ درواقع مردم در کنار داوطلبان و عوامل اجرایی یکی از ارکان انتخابات بوده و زینت آن هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین ادامه داد: باتوجه به شیوع کرونا در این دوره از انتخابات مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات سالم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی فراهم شده و لازم است ستادهای انتخاباتی با تمام توان در فضای مجازی حاضر شوند.

حبیبی گفت: لازم است ستادهای انتخاباتی ضمن رعایت اخلاق در فضای مجازی نسبت به بهترین شکل ممکن به معرفی کاندیدای مورد نظر خود اقدام کنند.

انتهای پیام/
اخلاق استان قزوین انتخابات فضای مجازی قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر