کد خبر: 1087967 A

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: تبلیغات کاندیداهای شوراهای شهر و روستا در قزوین آغاز شد و نامزد ها می توانند مطابق قانون تا یک روز پیش از انتخابات به تبلیغات خود ادامه دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، منوچهر حبیبی با اعلام این خبر گفت: تبلیغات انتخاباتی پنج هزار و ۱۶۱ کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان از امروز آغاز شد ضمن اینکه در ۲۸ شهر و ۶۷۹ روستای استان قزوین انتخابات برگزار خواهد شد و  همچینین برای هر کرسی شورای شهر پنج نفر با هم رقابت خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین تصریح کرد: انتخابات شورای شهر در مرکز استان به صورت تمام مکانیزه برگزار خواهد شد و یک‌هزار و ۱۸۷ شعبه اخذ رأی برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: نامزدهای شورای اسلامی شهر می‌توانند در هر منطقه شهر دارای یک ستاد تبلیغاتی انتخاباتی باشند؛ البته هر گونه مراسم استقبال از کاندیداها و کارناوال تبلیغاتی خبر با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین هر گونه تجمع در محیط‌های بسته ممنوع است.

حبیبی گفت: همچنین نصب هر گونه آثار تبلیغاتی نامزدها روبروی علائم راهنمایی و رانندگی، تابلو سازمانها، تابلو مدارس و معابر عمومی ممنوع است.

 

استان قزوین انتخابات تبلیغات شوراهای شهر و روستا قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر