کد خبر: 1087451 A

رئیس شورای اطلاع رسانی استان:

رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: سرعت عمل در انتقال مطالب مورد نیاز مردم از ویژگی‌های رسانه‌های قزوین است و می‌توان گفت در خدمت توسعه استان قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، منوچهر حبیبی در اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌های استان قزوین که پیش از ظهر از ظهر امروز در کتابخانه امام خمینی برگزار شد گفت: در حال حاضر اصحاب رسانه فعالیت خود را به خوبی انجام داده و در  راستای مشارکت حداکثری و خنثی کردن اقدامات رسانه‌های دشمن برای کاهش شور انتخاباتی عمل کرده‌اند.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین ادامه داد: آگاهی بخشی و امید آفرینی در انتخابات از وظایف اصحاب رسانه است و رسانه‌ها در استان ما هیچگونه حاشیه‌ای را برای دست متولیان امر انتخابات ایجاد نکرده و همیشه همراه بوده‌اند.

وی ابراز کرد: یکی از عوامل موثر در کنترل کرونا اطلاع رسانی دقیق و به موقع رسانه‌ها در استان بود و درواقع سرعت عمل در انتقال مطالب مورد نیاز مردم از ویژگی‌های رسانه‌های قزوین است و می‌توان گفت در خدمت توسعه استان قرار دارند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین ادامه داد: در زمانی که فصل بودجه بود اصحاب رسانه اعداد و ارقام را با دلسوزی نقد کرده و همین موضوع مسئولین استان را وادار به پیگیری بیشتر می‌کرد.

وی عنوان کرد: رسانه‌های استان در سال جاری در راستای نقد سازنده و قضاوت عادلانه عمل کرده و این شیوه تاکنون ادامه داشته است.

حبیبی اظهار کرد: لازم است در زمینه انتخابات نیز از ظرفیت رسانه بخوبی استفاده کنیم تا بتوانیم مردم را که زینت انتخابات هستند بیشتر پای صندوق های رای ببینیم و شاهد جشن انقلاب باشیم، در این  راستا رسانه ها موتور انتخابات را گرم کرده‌اند و انتظار داریم همین روند ادامه داشته باشد.

وی افزود: مردم با مشارکت حداکثری در 28 خرداد شگفتی خواهند آفرید و این امر به قلم توانا و زبان گویای رسانه عملی خواهد شد و از رو این اقدام و نقش قابل تقدیر است؛ چرا که مشارکت حداکثری دغدغه همه دلسوزان است.

حبیبی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با دقت نظر و کار کارشناسی و تعامل خوب با اصحاب رسانه بستر مناسبی را در حوزه‌های مختلف فراهم کرده است.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخابات بودجه رسانه کتابخانه امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر