کد خبر: 1087366 A

در سال جاری؛

مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و ۸۸۳ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های تامین اجتماعی استان بستری شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد صادق بابایی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و ۸۸۳ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های تامین اجتماعی استان شامل رازی و تاکستان بستری شده اند که از این تعداد هزار و ۱۴۵ بیمار مربوط به بیمارستان رازی بوده و ۷۳۸ بیمار به بیمارستان تاکستان اختصاص دارد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قزوین با بیان نسبت تخت های اختصاص یافته به بیماران کرونایی در  این دو بیمارستان بیان کرد: این نسبت در بیمارستان رازی  ۱۸ درصد و در بیمارستان تاکستان ۴۸ درصد بوده و در مجموع  ۲۷ درصد تخت ها در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفته که نشان می دهد بیمارستان های تامین اجتماعی استان ظرفیت قابل توجهی را برای خدمت رسانی و درمان بیماران مبتلا به کووید ۱۹ ایجاد کرده‌اند. 

وی اظهار کرد: در حال حاضر ۵۹ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های تامین اجتماعی استان بستری هستند که ۱۴ نفر به بیمارستان تاکستان و مابقی به بیمارستان رازی قزوین اختصاص دارند.

بابایی تصریح کرد: بیمارستان های تامین اجتماعی قزوین شامل بیمارستان رازی با ۲۲۷ تخت و تاکستان با ۱۰۴ تخت برای ارائه خدمات درمانی در خدمت بیمه شدگان تامین اجتماعی و سایر شهروندان به ویژه بیماران مبتلا به کووید ۱۹  هستند.

بیمارستان تامین اجتماعی خدمت رسانی درمان محمد صادق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر