کد خبر: 1086617 A

طی شبانه روز گذشته؛

دبیر ستاد کرونای دانشگاه علوم پرشکی استان قزوین گفت: طی شبانه روز گذشته 47 نفر با علایم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری شده و 45 نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان‌های استان ترخیص شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی فخار سلیمانی  با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان قزوین گفت: طی شبانه روز گذشته 64 بیمار مبتلا به کرونا در استان شناسایی شد و  47 نفر با علایم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری شدند.

دبیر ستاد کرونای دانشگاه علوم پرشکی استان قزوین ادامه داد: درحال حاضر 256 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که 32 نفر از آن‌ها بدحال هستند.

وی ابراز کرد: طی شبانه روز گذشته یک نفر براثر ابتلا به کرونا جان باخت؛ البته 45 نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان‌های استان ترخیص شدند.

این مسئول افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 25 هزار و 310 نفر در بیمارستان‌های استان قزوین بستری شده و یک‌هزار و 769 نفر نیز جان باختند.

سلیمانی گفت: تاکنون 61 هزار و 650 نفر در استان قزوین به طور قطعی به کرونا مبتلا شده و  بیش از 21 هزار و 43 نفر نیز با کمک کادر درمانی پس از بهبودی از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند.

انتهای پیام/
استان قزوین بیمارستان استان کرونا بهبود یافته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر