کد خبر: 1086179 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین از آغاز طرح بهارانه کتاب در کتاب‌فروشی‌های منتخب استان به مدت یک هفته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، محمد حسین اسماعیلی با اشاره به برگزاری طرح بهارانه کتاب گفت: در این طرح خریداران و دوستداران کتاب می‌توانند از هفدهم تا بیست و سوم خرداد ماه با مراجعه به کتاب‌فروشی‌های منتخب با ۲۰ درصد تخفیف و تا سقف ۲۰۰ هزار تومان خرید کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ادامه داد: این طرح به عنوان هفدهمین دوره طرح‌های حمایتی به همت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا متقاضیان می‌توانند با ثبت اطلاعات در پنل بهارانه به نشانی tarh.ketab.ir خرید کتاب را به‌صورت غیرحضوری انجام دهند.

این مسئول عنوان کرد: همه‌گیری ویروس کرونا آسیب جدی به پیکره کتاب‌فروشان و ناشران وارد کرده است و امیدواریم با اجرای این طرح‌ها، بر رونق کتاب‌فروشی‌های استان و ترغیب مردم به خرید کتاب افزوده شود، در این مدت مدیریت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در زمان اجرای طرح بر عهدهٔ کتاب‌فروشی و کنترل مختصات و ارزیابی عملکرد کتاب‌فروشی‌ها بر عهده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

اسماعیلی با اشاره به اسامی کتاب‌فروشی‌های مشارکت‌کننده در طرح بهارانه کتاب قزوین گفت: پاتوق کتاب قزوین در خیابان نادری جنوبی، نبش کوچه کانون؛ پویا کتاب در میدان عدل، ابتدای فردوسی شمالی؛ رخداد در میدان عدل، نرسیده به چهارراه عدل؛ شهر کتاب قزوین در بلوار نخبگان، میدان نخبگان، ضلع شرقی دانشگاه آزاد اسلامی؛ هنر و کتاب: خیابان فردوسی شمالی، نبش کوچه زمرد، پلاک ۱ از جمله کتاب‌فروشی‌های منتخب استان قزوین است.

وی ادامه داد: کتاب‌سرای علامه در چهارراه نادری، جنب تالار وحدت، کتاب‌سرای مینوی خرد در چهارراه پادگان، ابتدای فلسطین شرقی، جنب سازمان آب، فطرس در قزوین، محمدیه، منطقه یک، ضلع غربی شهرداری، بازارچه والفجر ۵، خانه کتاب اوستا در تاکستان، خیابان غفاری، مجتمع تجاری برهان، واحد ۶۹ و کانون توحید در خیابان شهدا، جنب سردرب شهربانی از دیگر کتاب‌فروشی‌های ارائه دهنده کتاب در این طرح هستند.

 

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگ و ارشاد اسلامی فلسطین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر