کد خبر: 1084623 A

به منظور کاهش آمار تصادفات انجام شد؛

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: در راستای کاهش آمار تصادفات پروژه‌های اصلاح هندسی در دستور کار قرار دارد و در سال گذشته 6 نقطه از قزوین اصلاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، شیما زرآبادی‌پور با اشاره به اصلاح هندسی برخی نقاط استان گفت: 6 نقطه از شهر قزوین در سال 99 اصلاح هندسی شد که شامل ورودی باغ نشاط، بلوار حکیم، خیابان ورودی بیمارستان کوثر، تقاطع خیابان قائم-پیروزی، تقاطع بلوار باهنر-مدیریت و همچنین میدان مادر بود.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین ادامه داد: این اصلاح‌های هندسی به وسیله سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری به عنوان یکی از 6 زیرمجموعه‌ی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک صورت گرفته و در سال جاری نیز اصلاح هندسی برخی نقاط دیگر از جمله تقاطع صدا و سیما در دستور کار قرار دارد.

وی ابراز کرد: پروژه‌های اصلاح هندسی از جمله پروژه‌هایی هستند که در کاهش آمار تصادفات تاثیر بسزایی دارند.

 این مسئول عنوان کرد: اصلاح هندسی دوربرگردان غرب میدان مادر، تثبیت نیوجرسی شهرک ولایت و باغ نشاط، مناسب‌سازی معابر از جمله بلوار پرستار، پیغمبریه، نادری جنوبی و بلوار غدیر و همچنین نصب تابلوهای راهنمای مسیر با اولویت هسته مرکزی شهر و مبادی ورودی شهر از جمله پروژه‌های در دست اقدام این سازمان است.

زرآبادی پور گفت: هوشمند سازی سه تقاطع، اجرای رنگ‌آمیزی طولی و عرضی معابر سطح شهر و تعمیر و ‌نگهداری چراغ‌های راهنمایی، مسیرهای دوچرخه و تابلوهای ترافیکی نیز از دیگر برنامه‌های سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین است.

 

بیمارستان پرستار حمل و نقل و ترافیک شهرداری شهرداری صدا و سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر