کد خبر: 1083345 A

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قزوین گفت: اوج پیک بار مصرف برق استان از ساعت ۱۲ تا ۱۸ و به مشترکان توصیه می‌شود برای جلوگیری از خاموشی‌های احتمالی از مصرف بی‌رویه در ساعات یادشده خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قزوین با اعلام این خبر گفت: با توجه به ضرورت صرفه جویی کاهش ۲۰۰ مگاواتی در مصرف برق استان، شهروندان و مشترکان سایر حوزه ها باید صرفه جویی های امسال انرژی را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهند. 

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قزوین افزود: با بیان اینکه امسال با ۲ چالش مهم افزایش میانگین دما و کاهش شدید منابع آبی روبرو است، تصریح کرد: صنایع و واحدهای تولیدی استان به عنوان مشترکان اصلی در بخش مصرف بدون شک نقش سازنده‌ای را در کاهش خاموشی‌ها دارند و امیدواریم با توجه به فرارسیدن فصل گرما، همانند سال‌های گذشته و با همکاری و تفاهم نامه های موجود، این شرکت را در تامین برق پایدار کمک کنند.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از بروز خاموشی‌های احتمالی و عدم آسیب به بخش صنعتی استان، قطع از راه دور کنتورهای کشاوزی و اجرای برنامه جا به جایی روزهای تعطیل با یکی از روزهای هفته از اول خرداد ماه جاری اجرایی شده و در همین راستا نیز برنامه‌های پاسخگویی بار در حال پیگیری و اجرا می باشد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین بیان کرد: اطلاع رسانی به مشترکان جهت اجرای برنامه‌های پاسخگویی بار از طریق پیامک و استقرار تیم های ویژه مدیریت مصرف در شهرستان ها را از جمله اقدامات این شرکت است.

وی خاطر نشان کرد: جلب همکاری گسترده در تمامی بخش ها، تنظیم کنتورهای قابل قطع از راه دور کشاورزی برای استفاده در پیک، اقدام جهت هماهنگی تغییر ساعات کاری ادارات، اجرای مانور شرکت های تابعه وزارت نیرو، اطلاع رسانی به دستگاه های اجرایی جهت تعمیر و آمادگی دیزل ژنراتورهای خود و اجرای طرح جا به جایی روز تعطیل با یکی از روزهای هفته برای مشترکین دیماندی، از دیگر اقدامات این شرکت در سال جاری بوده است.

وی یادآور شد: در زمینه دستگاه‌های رمزارز (ماینرها) نیز سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۹۰۱۴۴ یاتماس با سامانه فوریت های برق (۱۲۱)از سوی این شرکت اعلام شده تا افرادی که موفق به کشف این دستگاه‌ها شوند،موارد را اعلام و پاداشی برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.

برق پیامک روابط عمومی صرفه جویی صرفه جویی در مصرف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر