کد خبر: 1065806 A

در دو عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر؛

فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت: در 2 عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین 35 کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف و 2 نفر دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین سردار علی ابراهیمی با اشاره به کشف مواد مخدر در استان گفت: در 2 عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین 35 کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف و 2 نفر  دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، از فعالیت یک قاچاقچی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع شده و دریافتند که وی به تازگی مقداری مواد مخدر از استان‌های جنوبی تهیه کرده و قصد انتقال آن به قزوین را دارد.

وی عنوان کرد: با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده در یک عملیات غافلگیرانه خودرو مورد نظر در ورودی شهر بوئین زهرا متوقف و در بازرسی از خودرو پراید، 30 کیلوگرم تریاک کشف و 2 متهم در این رابطه دستگیر شدند.

این مسئول ارشد انتظامی استان افزود: در عملیات دیگری با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان اصفهان 5 کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان نائین کشف شد.

وی در پایان گفت: اشراف و تعامل اطلاعاتی و عملیاتی دو رویکرد موثر در سطح ناجا است که ظرفیت‌های گسترده‌ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می‌کند و فرماندهی انتظامی استان قزوین هیچ‌گونه مماشاتی با سوداگران مرگ نخواهد داشت.

استان قزوین پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو قتل مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر