کد خبر: 1065233 A

در سال گذشته صورت گرفت؛

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: سال گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۴ نفر ساعت آموزش‌های تخصصی، مدیریتی، حقوقی و مجازی برای تعاونی های استان برگزار شد که ۵۲۵ ساعت بیشتر از برنامه ابلاغی است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، سید جلیل حسینی با اعلام این خبر گفت: سال گذشته ۳۰ تعاونی جدید در زمینه‌های مختلف از جمله تولید، مصرف، جوانان، زنان و امور روستایی با ۵۱۴ فرصت شغلی در استان قزوین تشکیل شد.

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین: در سال ۹۹ تشکیل ۲۵ تعاونی جدید با ۳۷۲ فرصت شغلی به استان ابلاغ شده بود که ما موفق شدیم رقمی بالاتر از عدد ابلاغی را محقق کنیم.

حسینی با اشاره به موضوع نظارت بر تعاونی ها و اتحادیه های استان، افزود: در این راستا نیز نظارت بر ۶۳۰ تعاونی در دستور کار اداره کل تعاون استان قرار داشت که با برنامه ریزی صورت گرفته ۶۳۲ تعاونی، مورد نظارت قرار گرفت.

وی بیان کرد: همچنین سال گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۴ نفر ساعت آموزش های تخصصی، مدیریتی، حقوقی و مجازی برای تعاونی های استان برگزار شد که ۵۲۵ ساعت بیشتر از برنامه ابلاغی است.

این مسئول ادامه داد: تعاونی های استان قزوین در سال جهش تولید نیز فعالیت های اقتصادی خوبی داشتند و ۶ هزار و ۱۶۱ دلار محصول را در زمینه کریستال و کشمش به کشورهای دیگر صادرات کردند.

استان قزوین امور روستایی دلار تعاونی های استان قزوین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر