کد خبر: 1065038 A

فرماندار شهرستان آوج عنوان کرد:

فرماندار شهرستان آوج گفت: ۹۸ درصد اصناف در شهرستان آوج از طرح تعطیلی ۱۰ روزه موج چهارم کرونا تبعیت کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، نصرت الله علیرضایی با اعلام این خبر گفت: در اولین روز از آغاز طرح تعطیلی ۱۰ روزه برخی از ادارات و اصناف با بازدید و نظارت تیم بازرسی متشکل از ادارات فرمانداری، بخشداری، بهداشت و درمان، نیروی انتظامی، صنعت و معدن،هلال احمر، اصناف و دامپزشکی بالغ بر ۹۸ درصد اصناف مشمول طرح به صورت خودجوش با طرح تعطیلی ۱۰ روزه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان آوج همکاری و همراهی نشان دادند.

فرماندار شهرستان آوج افزود: با توجه به‌ موج چهارم کرونا، سلامت و حفظ جان شهروندان مهمترین و اصلی‌ترین هدف اجرای این طرح است و همه برنامه‌ها و فعالیت‌ها باید بر پیشگیری، کنترل و مقابله با این ویروس ناشناخته و خطرناک متمرکز شود.

علیرضایی خاطر نشان کرد: کار نظارت و بازرسی از نحوه اجرای این طرح طبق برنامه ریزی صورت گرفته به صورت روزانه با همکاری ادارات مسئول ادامه خواهد داشت و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با تشکیل پرونده و معرفی به تعزیرات و دستگاه قضایی برخورد لازم صورت خواهد گرفت. 

وی افزود: قطعا هیچ فردی از تعطیلی اصناف در این شرایط سخت اقتصادی خشنود و راضی نیست اما ارزش و جایگاه مقوله ای بعنوان حفظ جان و سلامت شهروندان به اندازه ای والا و مورد تاکید و تایید دین مبین اسلام و همه مکاتب الهی و انسانی می باشد که ناگزیر همه موظف و مکلف هستیم که در این راستا حرکت کنیم.

رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان آوج با تقدیر و تشکر از اعضای ستاد و بویژه اصناف در اجرای این طرح بر همکاری و همراهی عموم شهروندان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از هرگونه تجمع و دورهم نشینی در این ایام تاکید کرد.

دین مبین اسلام سلامت نیروی انتظامی ویروس برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر