کد خبر: 1062981 A

دینکانی خبر داد:

رئیس اداره نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی قزوین گفت: ضروری است تمام واحدهای غیرصنعتی و کارگاهی تولید ماسک تا اول شهریور ماه نسبت به اصلاح شرایط تولید، ثبت کالا و اخذ پروانه ساخت و کد IRC اقدام کنند.

به گزارش ایلنا از قزوین، طاهره دینکانی درباره روند فعالیت کارگاه‌های غیرصنعتی و کارگاهی تولید ماسک گفت: ضروری است تمام واحدهای کارگاهی تولید ماسک  تا تاریخ 1400/06/01 نسبت به اصلاح شرایط تولید، ثبت کالا و اخذ پروانه ساخت و کدIRC   مطابق با شرایط اعلامی از آن اداره کل اقدام کنند.

رئیس اداره نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی قزوین ادامه داد: اقدامات یاد شده باتوجه به نامه دریافتی از اداره کل تجهیزات پزشکی درباره فعالیت تولید کنندگان غیر صنعتی و کارگاهی ماسک‌های پزشکی و با توجه به لزوم ارتقاء کیفی ماسک‌های تولیدی است.

وی یادآور شد: لازم به ذکر است مجوزهای خوداظهاری کارگاه‌هایی که از پیش در سامانه خود اظهاری سایت اداره کل تجهیزات پزشکی ثبت نام کرده‌اند نیز پس از تاریخ ذکر شده معتبر نیست.

دینکانی گفت: مراحل اخذ پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی و مدارک و مستندات مورد نیاز در سایت معاونت غذا و داروی دانشگاه قزوین در دسترس تولید کنندگان قرار داده شده و کارشناسان این اداره تلاش می‌کنند تا مجوزهای شرکت‌های تولید کننده در کوتاهترین زمان ممکن صادر شود.

تجهیزات پزشکی ماسک تولید اخذ نظارت و ارزیابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر