کد خبر: 1062876 A

در سال جاری صورت می‌گیرد؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در سال جاری ۲ هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های عمرانی و تقویت زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه خواهد شد.

به گزارش ایلنا از قزوین، حمیدرضا خانپور با اشاره به طرح‌های عمرانی شهرک‌های صنعتی استان گفت: سال گذشته ۶۰ طرح عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان اجرا شد، در سال جاری نیز۵۰ طرح عمرانی با هدف تقویت زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قزوین اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین ادامه داد: تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی خرمدشت، گازرسانی به شهرک صنعتی قزوین در کوهین، اجرای شبکه توزیع برق و تجهیز پست‌های توسعه ۳۵ هکتاری شرق کاسپین و اجرای شبکه روشنایی غرب این شهرک از مهمترین طرح‌های عمرانی در دست اجرا در شهرک‌های صنعتی استان در سال جاری به شمار می‌آید.

وی ابراز کرد: تسطیح اراضی، توسعه فضای سبز، تقویت شبکه برق و آب در کنار ایجاد شبکه‌های روشنایی از دیگر طرح‌های عمرانی است که در سال جاری در شهرک‌ها و نواحی مختلف صنعتی استان انجام می‌شود.

خانپور گفت: در سال جاری ۲ هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های عمرانی و تقویت زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه خواهد شد.

استان قزوین برق روشنایی فضای سبز شهرک صنعتی قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر