کد خبر: 1062363 A

فرماندار شهرستان آوج خبر داد:

فرماندار شهرستان آوج گفت: ۵۷۳ نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی روستایی ثبت نام کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نصرت الله علیرضایی با اعلام این خبر گفت: ۵۷۳ نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی روستایی ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۱۳ نفر در بخش مرکزی و ۲۶۰ نفر در بخش آبگرم داوطلب انتخابات شوراهای روستایی شده اند.

فرماندار شهرستان آوج افزود:  تمامی ۹۲ روستای شهرستان حد نصاب لازم را برای برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستایی را کسب کرده اند.

وی افزود: ۷۴ درصد ثبت نام کنندگان در بخش مرکزی و ۳۰ درصد در بخش آبگرم، داوطلب جدید هستند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان آوج تصریح کرد: در دوره جدید ۳۸ نفر زن داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای روستایی شده اند که ۲۱ نفر در سطح بخش آبگرم و ۱۷ نفر در بخش مرکزی ثبت نام کرده اند و در این دوره با افزایش ۳۰۰ درصدی نسبت به دوره گذشته روبرو بودیم.

علیرضایی با اعلام این که در بیش از  ۸۵ درصد روستاهای واجد شرایط تعداد داوطلبان ثبت نامی بیش از ۵ نفر است اظهار کرد: ۱۲ روستای شهرستان دارای جمعیت بالای ۲۰۰ خانوار هستند که ۹ روستا در بخش مرکزی و ۳ روستا در بخش آبگرم قرار دارند.

وی گفت: تلاش و عزم بخشداران و کارکنان بخشداری، هیات ها و عوامل اجرایی و فناوری این مرحله از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان آوج قابل تقدیر است.

انتخابات انتخابات شوراهای اسلامی شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر