کد خبر: 1042897 A

فرماندار شهرستان آوج:

فرماندار شهرستان آوج گفت: ۱۶ پدهوایی با هدف نجات جان شهروندان و خدمت رسانی سریع در مواقع ضروری و غیر مترقبه در شهرستان آوج مستقر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نصرت اله علیرضایی در جلسه بررسی و هماهنگی استقرار پدهوایی در سطح شهر‌ها و روستا‌های شهرستان آوج، اظهار کرد: جانمایی برای استقرار ۱۶ پدهوایی در شهرستان آوج انجام شده که تاکنون ۵ مرکز راه اندازی و فعال شده و طی یک ماه آینده تمامی این نقاط و مراکز شناسایی شده فعال خواهند شد.

فرماندار آوج افزود: از این تعداد، ۵ مرکز پدهوایی در بخش آبگرم و ۱۱ مرکز در بخش مرکزی پیش بینی شده‌اند.

علیرضایی در این جلسه با اشاره به موقعیت جغرافیایی و شاخص‌های اجتماعی مناطق مختلف شهرستان بر ضرورت و اهمیت استقرار این پد‌های هوایی با هدف نجات جان شهروندان و خدمت رسانی سریع در مواقع ضروری و غیر مترقبه تاکید کرد.

وی اضافه کرد: در پایان این مراسم از مدیریت و کارکنان مرکز فوریت های پزشکی شهرستان به دلیل همکاری در طرح پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

جلسه بررسی و هماهنگی استقرار پدهوایی با حضور علیرضایی فرماندار آوج و دکتر سلطانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان، شهرداران، شورا‌های شهر و جمعی از دهیاران شهرستان برگزار شد.

خدمت رسانی شاخص فرماندار مرکز فوریت های پزشکی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر