کد خبر: 1041807 A

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری:

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی سال، عملیات اجرایی اقدامات ستاد نوروز ۱۴۰۰ از اول اسفند ماه در قزوین آغاز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، سعید جهانگیری اظهار کرد: هر ساله در اسفند ماه اقدامات لازم برای آماده سازی سطح شهر به منظور استقبال از نوروز انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری عنوان کرد: اقدامات مذکور شامل مواردی از قبیل شست و شوی تابلوهای ترافیکی و پل‌های هوایی عابرپیاده، رنگ آمیزی طولی و عرضی معابر و تعمیر و نگهداری چراغ های راهنمایی است.

جهانگیری تصریح کرد: اقدامات مذکور قبل از آغاز سال نو به صورت کامل انجام می شود تا حوزه ترافیک شهر برای استقبال از نوروز به صورت کامل آماده باشد.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز این اقدامات از اول اسفند ماه آغاز و تا پایان سال به صورت کامل انجام می شود زیرا اقداماتی از قبیل ترمیم خط کشی های طولی و عرضی معابر، شست و شوی ملزومات ترافیکی و تعمیر چراغ های راهنمایی تأثیر بسزایی در انتظام بخشی به تردد خودروها و به تبع آن کاهش بار ترافیکی معابر و آلودگی هوا ایفا می کند.

حمل و نقل و ترافیک شهرداری روزهای پایانی سال سازمان حمل و نقل شهرداری نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر