کد خبر: 1037165 A

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تمسک به ولایت فقیه را موجب حفظ آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: حراست از این انقلاب جز تکیه و اتصال به ولایت فقیه ممکن نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حسین مظفر روز چهارشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در تپه نورالشهدا قزوین با تبریک سالروز پیروزی انقلاب افزود: ما نیازی به بمب هسته ای نداریم چرا که قدرت و توان ما ملت مومن و انقلابی و ولایتمداری هستند که هر زمان انقلاب به آنها نیاز داشته در صحنه حاضر بوده و وفاداری خود را به انقلاب و نظام به اثبات رسانده اند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر پایه دین و مردم استوار است، گفت: اسلامیت و جمهوریت همچون ۲ بال یک پرنده این انقلاب را حفظ کرده و آنرا سرافراز نگه داشته است.

وزیر سابق آموزش و پرورش با بیان اینکه تاسیس نظام سیاسی مبتنی بر ولایت فقیه که استمرار نظام امامت و ولایت است را باید یکی از دسناوردهای بزرگ انقلاب اسلامی بدانیم،افزود: امام خمینی (ره) با نهضت خود توانست پس از ۱۴۰۰ سال و بعد از ایام صدر سال، توانست قطار امامت را بر ریل رسالت قرار دهد.

وی، استقلال را از دیگر دستاوردهای مهم و بزرگ انقلاب اسلامی دانست و گفت: شعار این انقلاب با سایر انقلاب ها که وابسته به غرب یا شرق بودند متفاوت بود و شعار پرمغز "نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی" نقشه راه این انقلاب بود که محقق شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب اسلامی ایران به دستاوردهای بزرگ و عظیمی دست یافته که نباید نادیده گرفته شوند هرچند اگر دشمنی های مستکبران و جنگ هشت ساله و تحریم ها و فشارها و همچنین برخی سوء مدیریت های داخلی وجود نداشتند بدون شک این دستاوردها چشم گیرتر بودند.

مظفر همچنین خطاب به بدخواهان و افرادی که دل در گرو بیگانگان داده و به ارزش های انقلاب اسلامی پشت کرده اند نیز گفت: این افراد روز خوش نخواهند دید و خود و پیروانشان دچار عذاب الهی می شوند.

 

انقلاب انقلاب اسلامی کنگره آمریکا مجمع تشخیص مصلحت نظام ولایت فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر