کد خبر: 1034942 A

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین خبرداد:

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین از مراحل تکمیل و پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی طرح تعریض جاده اسماعیل‌آباد خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدابراهیم عصار زاده با اعلام این خبر گفت: مرمت و نگهداری معابر سطح شهر شامل‌ترمیم جداول، دال‌گذاری و مرمت پیاده‌رو در نواحی چهارگانه منطقه سه به همت حوزه معاونت عمرانی منطقه در حال انجام است.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین با اشاره به پروژه‌های عمرانی در منطقه سه شهرداری قزوین افزود: ادامه اجرای تعریض جاده اسماعیل‌آباد در ناحیه عظیمیه با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و همچنین تعریض پل ورودی نجف آباد واقع در ناحیه اندیشه از دیگر اقدامات معاونت عمرانی در سالجاری به شمار می‌رود.

عصارزاده تصریح کرد: پروژه احداث فرهنگسرای مینودر در فاز دوم شامل پایان فونداسیون تا مرحله سفت‌کاری حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و حوزه عمرانی، مراحل عملیاتی ساخت این فرهنگسرا با کاربری فرهنگی ورزشی را در دستور کار دارد.

وی اضافه کرد: همچنین در ناحیه اندیشه، ساخت ساختمان آتش‌نشانی را در دست اجرا داشته و فاز دوم مراحل احداث آن آغازشده است و براساس ارزیابی‌های حوزه معاونت عمرانی، روکش آسفالت معابر اصلی سطح شهر ۶۰ درصد پیشرفت و روکش آسفالت معابر فرعی و پیاده‌روهای منطقه سه، تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گفته این مسئول، پروژه احداث پارک و فضای سبز شامل اجرای کفپوش پارک‌های جیبی، فلاور باکس‌های پل طبیعت و بلوار امام علی (ع) در دستور کار این معاونت قرار دارد که این پروژه‌ها ۶۵ تا ۹۰ درصد پیشرفت دارند.

عصار زاده یادآور شد: ایمن‌سازی و مناسب‌سازی معابر در راستای تأمین رفاه شهروندان و تسهیل در تردد از اولویت‌های شهرداری است.

امام علی جاده شهرداری طبیعت کاربری فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر