کد خبر: 1034225 A

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین از ممانعت یک هزار و 531 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در شهرداری قزوین توسط واحد اجرائیات منطقه دو شهرداری در سال جاری خبر داد.

سلیمان بهرامی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از قزوین اظهار کرد: با توجه به مهم‌ترین اقدامات واحد اجرائیات منطقه دو شهرداری قزوین از ابتدای امسال واحد اجرائیات منطقه دو اقدامات متعددی را در زمینه ممانعت از ساخت و ساز و تعمیر غیرمجاز، اجرای حکم، ارائه اخطار کتبی جهت تعطیلی کار، اخذ تعهد کتبی از متخلفین، جمع آوری وسایل متخلفین، ارائه اخطار کتبی به مغازه داران و غیره انجام داده است.

وی افزود: در همین راستا یکی از اقدامات مهم این واحد ممانعت از ساخت و ساز و تعمیرات غیرمجاز بوده است که در 10 ماه  سال جاری یک هزار و 531 مورد بوده است.

این مسئول عنوان کرد: شهروندان قزوینی باید در ساخت و سازها و تعمیرات ساختمانی خود نسبت به قوانین شهرداری دقت نظر داشته باشند و ساخت و ساز را براساس دستورالعمل های شهرداری انجام دهند.

بهرامی خاطرنشان کرد: شهروندان در زمینه ساخت و ساز از لحاظ قانونی توجیه می شوند ولی باز هم عده ای به قوانین اعتنا نکرده و تخلفات مختلفی را انجام می دهند.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین درپایان اضافه کرد: امیدواریم با افزایش قانون مداری شهروندان که تا حدود زیادی هم توسط بسیاری از همشهریان انجام می شود دیگر شاهد دستور ممانعت ساخت و ساز هیچ بنایی نباشیم.

ساخت و ساز شهرداری قانون تخلفات قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر