کد خبر: 1032594 A

مدیرکل زندان‌های استان خبرداد:

مدیرکل زندان‌های استان قزوین از آزادی ۸ زندانی نیازمند در اجرای پویش نذر هشتم در استان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمیدرضا جهانگیری با اعلام این خبر گفت: پویش نذر هشتم با موضوع آزادی ۸ نفر زندانی نیازمند، توسط قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی (عج) بسیج سازندگی تهران بزرگ در زندان‌ مرکزی قزوین اجرا شد.

وی افزود: اجرای طرح پویش نذر هشتم به نیت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در هشتم هر ماه در زندان‌های استان اجرا می‌شود که این ماه شامل تعدادی از زندانیان استان قزوین شد.

 مدیرکل زندان‌های استان یادآور شد: در اجرای این طرح ارزشمند و معنوی ۸ نفراز زندانیان نیازمند از زندان آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.

جهانگیری اضافه کرد: در این طرح علاوه بر آزادسازی زندانیان، از منزل ۴ خانواده زندانی بازدید و ضمن دیدار با خانواده آنها و اهداء بسته معیشتی و کارت هدیه، نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام شد.

وی عنوان کرد: امیدواریم با اجرای چنین طرح هایی و انعقاد تفاهم نامه با دستگاه ها و موسسه های خیریه بتوانیم تعدادی بیشتری از زنیان غیر عمد را آزاد کنیم.

 قرارگاه جهادی حضرت مهدی(عج) یکی از مجموعه های وابسته به سازمان بسیج سازندگی است و ۵۰ گروه جهادی و یک هزار و ۵۰۰ بسیجی را در ۳۱ استان کشور ساماندهی کرده است.

استان قزوین حضرت علی ابن موسی الرضا خانواده زندان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر