کد خبر: 1032203 A

مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: با توجه به بهره برداری از پروژه های عمرانی، فرهنگی و خدماتی اداره کل بهزیستی استان اشتغال ۲۲۵ مددجو در قزوین فراهم می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علیرضا وارثی با اعلام این خبر گفت: با بهره برداری ۹۳ پروژه عمرانی، فرهنگی و خدماتی اداره کل بهزیستی استان قزوین به مناسبت فرارسیدن دهه فجر زمینه اشتغال زایی برای ۲۲۵ نفر از مددجویان و فعالان حوزه بهزیستی فراهم خواهد شد که میزان اعتبار این پروژه ها به مبلغ ۱۰ میلیارد و ۴۱۴ میلیون تومان  می باشد.

مدیرکل بهزیستی استان افزود: این پروژه ها بیشتر در شهرستان های قزوین و آوج به بهره برداری می رسند ولی برخی از این پروژه ها تمامی شهرستان های استان را پوشش می دهد.

وارثی ادامه داد: مرکز جامع درمان اعتیاد نور امید،  کتابخانه کودک محور، مرکز مشاوره فرهنگی، مرکز اقامتی میان مدت معتادان، توسعه مرکز نگهداری سالمندان، مرکز حمایت های روانی و اجتماعی دختران و خانواده، ۳۳ واحد مسکونی و  سامانه تصمیم از جمله مهم ترین پروژه های قابل بهره برداری اداره کل بهزیستی استان قزوین در ایام دهه فجر به شمار می رود. 

به گفته وی، از دیگر پروژه های قابل بهره برداری بهزیستی استان قزوین در دهه فجر می توان از راه اندازی سامانه تصمیم در برخی نقاط استان و افتتاح ۵۳ مرکز مثبت زندگی و گروه همیار زنان سرپرست خانوار می باشد.

این مسئول یادآور شد: علاوه بر افتتاح پروژه های عمرانی اداره کل بهزیستی استان قزوین تمرکز ویژه ای نیز بر برنامه های فرهنگی داریم به گونه ای که در این دهه مبارک بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی برگزار خواهد شد.

استان قزوین اشتغال بهزیستی پوشش زنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر