کد خبر: 1028670 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: جشنواره زن و مهارت برای اولین بار به مناسبت گرامیداشت روز زن در بهمن ماه امسال در استان قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محسن مددی در خصوص برگزاری جشنواره زن و مهارت در استان قزوین  اظهار کرد: این جشنواره با همکاری استانداری و شهرداری قزوین به منظور ترویج فرهنگ مهارت آموزی بین بانوان و کشف استعدادهای مهارتی آنان برگزار می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ادامه داد: موضوعات این جشنواره شامل: طرح های موفق کارآفرینی، کشاورزی شامل گل آرایی و کاشت گیاهان دارویی، فن آوری مد شامل طراحی و دوخت انواع لباس، صنایع غذایی شامل آشپزی و شیرینی پزی، صنایع دستی، هنر شامل عکاسی، نقاشی، نگارگری، رزین و فناوری است.

به گفته مددی، بانوان دارای مهارت و علاقه مند به شرکت در این جشنواره باید تصاویر و فایل آثار خود را (از یک تا پنج اثر) تا ۱۰ بهمن ماه ارسال کنند.

وی بیان کرد: متقاضیان شرکت در این جشنواره باید برای آگاهی از نحوه ارسال آثار خود و کسب اطلاعات بیشتر از این رخداد به پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین مراجعه کنند.

این مسئول یادآور شد: آثار برگزیده ۴۲ زن ماهر استان قزوین در اختتامیه جشنواره رونمایی خواهد شد و از برگزیدگان با اعطای جوایز ارزنده تقدیر می شود.

استان قزوین شهرداری فنی و حرفه ای مد ارسال آثار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر