کد خبر: 1019226 A

رئیس کمیته دارت استان خبر داد:

رئیس کمیته دارت استان قزوین گفت: ۸۲ مسابقه دارت کشوری و استانی به میزبانی استان قزوین از ابتدای شروع کرونا تاکنون خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، کامبیز دانش مایه اظهار کرد:  از ابتدای شروع کرونا تاکنون ۸۲ مسابقه دارت و چالش کشوری و استانی به میزبانی استان با هدف ارتقای نشاط اجتماعی و ترویج موضوع ماندن درخانه برای مقابله با این ویروس برگزار شده است.

رئیس کمیته دارت استان ادامه داد: از این تعداد ۶۲ مسابقه با حضور دارترهای استان و کشور و ۲۰ مسابقه نیز در سطح استانی برگزار شده است.

دانش مایه اضافه کرد: در مجموع سه هزار و ۲۷ ورزشکار در این رویدادهای ورزشی شرکت داشته اند که نقش موثری در بروز و ظهور استعدادهای ورزشکاران کشور و استان ایفا کرده است.

وی ورزشی با اشاره به برگزاری مسابقات دارت برخط و نتایج آن، گفت: مسابقات دارت برخط دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور به میزبانی آذربایجان شرقی و در بخش پسران برگزار شد.

این مسئول بیان کرد: این مسابقات که با شرکت ۱۰۷ دانشجوی پسر برگزار شد، رضا سروری از اردبیل قهرمان و وحید نصیری از دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قزوین دوم و مهدی غلامی از استان مرکزی و فولاد ملایی از کردستان سوم مشترک شدند.

وی یادآور شد: کسب مقام در مسابقات کشوری نشان از استعداد و توانایی ورزشکاران استان دارد که امیدواریم در ادامه نیز با حمایت مسئولان شاهد ظهور و بروز بیشتر این استعدادها باشیم.

آذربایجان شرقی استان قزوین استان مرکزی شهرداری فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر