کد خبر: 1007739 A

مدیر تعاون روستایی استان قزوین مطرح کرد:

مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: راه اندازی بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در شهرک مهرگان محمدیه با توجه به‌ نیاز مردم این منطقه به کالاهای پرمصرف با قیمت مناسب ضروری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شهرام رحمانی در نشست با شهردار محمدیه اظهار کرد: تعاون روستایی آمادگی دارد تا در زمینه ایجاد و راه‌اندازی بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در مهرگان همکاری لازم را با شهرداری محمدیه داشته باشد.

مدیر تعاون روستایی استان ادامه داد: در حال حاضر تولیدکنندگان محصولات کشاورزی، تولیدات خود را با کمترین قیمت به فروش می‌رسانند اما این محصولات با قیمت بالایی به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

رحمانی بیان کرد: راه اندازی بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در منطقه مهرگان توسط اتحادیه شرکت‌های تعاونی روستایی استان قزوین ضروری است.

وی افزود: عرضه محصولات کشاورزی از طریق مراکز عرضه مستقیم علاوه بر حذف واسطه ها، حمایت از تولیدکنندگان و کشاورزان را به دنبال دارد و موجب کاهش فاصله تولید تا مصرف، انتقال ارزش افزوده محصولات کشاورزی به کشاورزان و عرضه محصولات تولیدی با کیفیت مطلوب به مصرف کنندگان می شود.

این مسئول یادآور شد: تعاون روستایی در صورت پیشتیبانی و حمایت از ناحیه دستگاه های اجرایی، نقش موثری در تنظیم بازار محصولات کشاورزی دارد.

مدیر تعاون روستایی استان خاطرنشان کرد: تعاونی‌ها و تشکل‌های تولیدی مرتبط و یا هر تولیدکننده‌ای که بتواند محصولات خود را به طور مستمر و مستقیم در این مراکز عرضه کند می‌تواند در این بازارچه فعالیت داشته باشد.

استان قزوین شهرداری محصولات کشاورزی تعاون روستایی استان قزوین مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر